Copy of new  1
18
JUL
-
04
SEP
Organizer:Toms Valainis, Latvija, valainis.toms@gmail.com, +371 29346406
Registration till:16 Jul, 2022
Player limitation:32
Awards:
⚠️ Balvas büs pieejamas Reiņa trases recepcijā!

Please register

if you would like to sign up for 🇱🇻 REIŅA TRASE - RACE TO DUBAI 2022, you must register

Register
I would like to go

ORGANIZATORI:
www.GolfMatchPlay.com sadarbībā ar Reiņa Trasi.
_____________________________________________________

DALĪBAS MAKSA:
Turnīra vienreizējā dalības maksa ir 20 EUR (online maksājums www.GolfMatchPlay.com). Spēlētājiem, kas nav Reiņa trases biedri vai sezonas kartes īpašnieki, noteikts green fee 10 EUR.
_____________________________________________________

LAUKUMS:
Pēc brīvas izvēles, vienojoties ar pāra spēlētāju.
_____________________________________________________

PIETEIKŠANĀS:
Pieteikšanās līdz 2022. gada 16.jūlijam plkst.21:00 (vai kamēr ir pieteikušies 32 dalībnieki, pirmās rokas princips).
_____________________________________________________

IZLOZE:
Izloze 2022. gada 17. jūlijā vai tiklīdz ir noteikti 32 dalībnieki.
_____________________________________________________

DALĪBNIEKI:
LV pilsoņi vai pastāvīgie iedzīvotāji vecumā no 18 gadiem. Dalība atļauta arī ne spelētājiem no Reiņa trases. Dalībnieku skaits max 32 (reģistrācijas apstiprinājums pēc pirmās rokas principa) Amatieri. Sacensības notiek kopējā konkurencē. Sacensībās var piedalīties ar HCP, kas nav augstāks par 36 (spēlētāji ar augstāku HCP sacensībās var piedalīties, taču startē ar HCP 36). Spēlētājiem 2022. gada HCP ir jābūt aktīvam un spēlētājiem jābūt licencētām/reģistrētām Latvijas Golfa federācijā.
_____________________________________________________

SACENSĪBU FORMĀTS UN NOTEIKUMI:
Uzvarētājs tiek noskaidrots 5 kārtās. Sacensības notiek saskaņā ar Karaliskā un Sentendrjūsas Golfa Kluba apstiprinātajiem noteikumiem un Reiņa trases vietējiem noteikumiem. Sacensību formāts – Match play, sitienu spēle, ņemot vērā spēlētāju HCP. Dāmas spēlē no sarkanajām izsitienu vietām,kungi no dzeltenajām. Spēlē tiek ņemts vērā 70% no katra spēlētājā HCP nepiemērojot laukuma SLOPE indeksu. Ja spēlētāja HCP aiz komata ir 1-4 tad tas tiek apaļots uz leju, bet ja tas ir 5-9, tad tiek apaļots uz augšu. Izspēles kārtība (piemērs): Ja vienam no pāra spēlētājam HCP ir 14, bet otram spēlētājam HCP ir 8, tad, izspēlējot match play pa bedrītēm, spēlētājs, kam HCP ir 14, iegūst viena sitiena priekšrocības uz 6 grūtākajām bedrītēm (formula: 14-8=6), saskaņā ar laukuma HCP indeksu. Katrā pārī uzvar tas spēlētājs, kas uzvarējis vairāk bedrīšu. Ja pēc 18 izspēlētām bedrītēm pāra rezultāts ir neizšķirts, spēlētāji turpina spēlēt pēc principa – katra nākamā bedrīte kā izšķirošā (sudden death), līdz tiek noskaidrots pāra uzvarētājs. Sudden death pārspēles gadījumā HCP netiek ņemts vērā. Uzvarētājs reģistrē uzvaru www.golfmatchplay.com (obligāts nosacījums uzvarētājam, lai spēlētu nākamajā kārtā). Reģistrējot spēli uzvarētājs iegūst 3 punktus, zaudētājs 1 punktu kopējajā www.golfmachplay.com Leaderbordā.
_____________________________________________________

LAI DALĪBNIEKIEM BŪTU TIESĪBAS SPĒLĒT UN LAIMĒT BALVAS, VIŅIEM IR:
1. Jāizveido BEZMAKSAS konts vietnē www.GolfMatchPlay.com
2. Jāpiesakās "Reiņa trase - RACE TO DUBAI 2022" (meklējiet sadaļu match play ladders)
3. Jāsamaksā dalības maksa: 20 EUR - Vienreizējā dalības maksa visiem spēlētājiem

➡️ 1.KĀRTA
🗓️ 18. jūlijs - 31. jūlijs
Spēlētājiem jāvienojas par mača izspēles laiku. Ja nav izdevies vienoties par spēles laiku, tad tas tiek noteikts 31.07. pl 16.00 @Reiņa Trase (ja tas ir aizņemts, tad nākamais pieejamais laiks).
Balvas: Pēc 1. kārtas - visi maču uzvarētāji saņem 3 golfa bumbiņas no ViceGolf.

➡️ 2.KĀRTA
🗓️ 1. augusts - 10. augusts
Spēlētājiem jāvienojas par mača izspēles laiku. Ja nav izdevies vienoties par spēles laiku, tad tas tiek noteikts 10.08. pl 16.00 @Reiņa Trase (ja tas ir aizņemts, tad nākamais pieejamais laiks).
Balvas: Pēc 2. kārtas - visi maču uzvarētiji saņem ūdens pudeles no GolfMatchPlay.

➡️ 3.KĀRTA
🗓️ 11. Augusts - 21. Augusts
Spēlētājiem jāvienojas par mača izspēles laiku. Ja nav izdevies vienoties par spēles laiku, tad tas tiek noteikts 21.08. pl 16.00 @Reiņa Trase (ja tas ir aizņemts, tad nākamais pieejamais laiks).
Balvas: Pēc 3. kārtas - visi maču uzvarētāji saņem golfa dvielīšus no GolfMatchPlay.

➡️ 4.KĀRTA
🗓️ 22. Augusts - 28. Augusts
Spēlētājiem jāvienojas par mača izspēles laiku. Ja nav izdevies vienoties par spēles laiku, tad tas tiek noteikts 28.08. pl 16.00 @Reiņa Trase (ja tas ir aizņemts, tad nākamais pieejamais laiks).
Balvas: Pēc 4. kārtas - visi maču uzvarētāji saņem 12 golfa bumbiņas (kasti) no ViceGolf.

➡️ 5.KĀRTA
🗓️ 29. Augusts - 4. Septembris
Spēlētājiem jāvienojas par mača izspēles laiku. Ja nav izdevies vienoties par spēles laiku, tad tas tiek noteikts 02.09. pl 16.00 @Reiņa Trase (ja tas ir aizņemts, tad nākamais pieejamais laiks).
Balvas: Bezmaksas dalība un 500 USD lidojuma un viesnīcas izdevumiem uz www.GolfMatchPlay.com čempionātu Dubajā (2023.gada 16 - 21. janvārim).

*Ja kādu no kārtām spēlētāji nav izspēlējuši savu spēli līdz noteiktajam datumam. Sistēma automātiski izvēlas uzvarētāju. Posmu izspēle var tikt mainīta, ja tūrei pieteikušies mazāk spēlētāji.

JAUTĀJUMU GADĪJUMĀ AICINĀM VĒRSTIES:
📞 +371 29346406
👤 Toms Valainis
📧 golf@golfmatchplay.com
🌐 www.GolfMatchPlay.com